Tradycyjna droga krzyżowa w naszej parafii odbyła się w piątek przed Wielkim Tygodniem. Mieszkańcy licznie zgromadzili się przy krzyżu, który kolejno nieśli ulicami wioski. Krzyż z kościoła wyniosła służba liturgiczna ołtarza i ksiądz proboszcz Tomasz Flajszer. Następnie krzyż przejmowały grupy duszpasterskie, organizacje społeczne, ojcowie, matki, dzieci i młodzież. Rozważania poszczególnych stacji czytał ks. proboszcz. Nad bezpieczeństwa uczestników procesji czuwali policjanci i strażacy z OSP, którzy również pełnili asystę przy krzyżu. Po zakończeniu nabożeństwa drogi krzyżowej odbyła się msza świętą. Natomiast w Niedziele Palmową w naszej parafii odbył się tradycyjnie konkurs palm wielkanocnych. Misternie wyplecione palmy z bukszpanu, gałązek wierzbowych i kolorowych kwiatów ręcznie wykonanych przyniosły dzieci i młodzież ze swoimi rodzicami. Celebrans poświecił palmy przed pomnikiem Św. Jana Pawła II, a następnie w uroczystej procesji udali się parafianie na msze świętą i gorzkie żale. Po zakończeniu Liturgii ks. proboszcz podsumował konkurs palm najwyższych i pięknie wyplecionych. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody ufundowane przez darczyńców: panie z KGW, pan radny Zenon Janas, pan Łukasz Junyszek oraz pani Zofia Świątkowska.