Nabożeństwo z koronką do Miłosierdzia Bożego i Msza Św. za zmarłych w ostatnim czasie 9.05.2024
- Details
Intencje Mszalne 9.05.2024r. o godz. 18.00
1. + Marię Bestrą – int. od Czesi Zaradnej z rodziną
2. + Jana Błaszczyka – int. od rodziny Bizanów z Jankowa Zaleśnego
3. + Andrzeja Herbika – int. od Kazimierza Cierpki z Łąkocin
4. + Halinę Dymarską – int. od Elżbiety i Andrzeja Menderów z Jankowa Przygodzkiego
5. + Cecylię Mazur – int. od Haliny Bąk z Ostrowa
6. + Krystynę Krakowską – int. od Elżbiety Kaźmierczak z rodziną
7. + Jana Wiertelaka z ulicy Szkolnej – int. od Kazimierza Kierzkowskiego z rodziną z Radłowa
8. + Mariannę Lisik – int. od siostrzenicy Doroty
- int. od Ewy i Mirosława Małuszek z rodziną
9. + Czesława Wiertelaka – int. od Anny Urbaniak z synem z Daniszyna
10. + Eugeniusza Bobowskiego – int. od Romany Kaczmarek z rodziną
11. + Stanisława Marciniaka – int. od Małgorzaty i Dobrosława Kędziorów
12. + Jadwigę Bajtała – int. od rodziny Garbaczów z ulicy Szkolnej
13. + Sabinę Rachwalską – int. od rodziny Gorzelanych i Buczków
14. + Jana Adamczyka – int. od Alicji i Wiesława Krawców z rodziną
15. + Marię Janas – int. od rodziny Woźniaków z Mazur
16. + Kazimierza Sikorę
17. + Ewę Grzesiak – int. od rodziny Kowalskich
18. + Marię Sikorę – int. od rodziny Jurków
19. + Teresę Litwin – int. od Eli, Kasi i Wiesi Szlachta
20. + Krystynę Krupkę – int. od Teresy i Marka Krysiak
21. + Urszulę Woźnicę – int. od rodziny Sikorów z ulicy Strażackiej
- int. od sąsiadów Koziarków
Nabożeństwo z koronką do Miłosierdzia Bożego i Msza Św. za zmarłych w ostatnim czasie 23.05.2024
- Details
Intencje Mszalne 23.05.2024r. o godz. 18.00
1. + Marię Bestrą – int. od rodziny Libudziców z Gorzyc Wielkich
2. + Jana Błaszczyka – int. od Ewy Kaźmierczak i rodziny Mintów
3. + Andrzeja Herbika – int. od Romana Bąka z rodziną z Sulisławia
4. + Halinę Dymarską – int. od koleżanki Urszuli z Karsek
5. + Cecylię Mazur – int. od Kazimierza i Bożeny Szczotków z rodziną
6. + Krystynę Krakowską – int. od Jerzyka Błaszczyka z rodziną
7. + Jana Wiertelaka z ulicy Szkolnej – int. od rodziny Wawrzyniaków i Jaśniaczyków
8. + Mariannę Lisik – int. od rodziny Liebchenów
- int. od rodziny Hałasów z ulicy Ostrowskiej
9. + Czesława Wiertelaka – int. od rodziny Wiertelaków z Nabyszyc
10. + Eugeniusza Bobowskiego – int. od rodziny Furmanków z Jankowa Przygodzkiego
11. + Stanisława Marciniaka – int. od Barbary Pohl i rodziny Pilotów
12. + Jadwigę Bajtała – int. od Henryki Wróbel i rodziny Junyszek
13. + Sabinę Rachwalską – int. od Ireny i Tadeusza Lisów
14. + Jana Adamczyka – int. od Sylwii i Michała Biniek i Joli Wawrzyniak
15. + Marię Janas – int. od Ryszarda Urbaniaka
16. + Kazimierza Sikorę
17. + Ewę Grzesiak – int. od Irki i Jacka Jędraszczyków z Nabyszyc
18. + Marię Sikorę – int. od rodziny Zybałów z ulicy Krotoszyńskiej
19. + Teresę Litwin – int. od rodziny Malińskich
20. + Krystynę Krupka – int. od Elżbiety Jakubczak z rodziną i Bogumiły i Zbigniewa Hałasów z dziećmi
21. + Urszulę Woźnicę – int. od Beaty Kuchnickiej z rodziną
- int. od rodziny Bajtałów
22. + Artura Kryjoma – int. od rodziny Szczotków z ulicy Dworcowej
Droga krzyżowa ulicami wsi
- Details
Tradycyjna droga krzyżowa w naszej parafii odbyła się w piątek przed Wielkim Tygodniem. Mieszkańcy licznie zgromadzili się przy krzyżu, który kolejno nieśli ulicami wioski. Krzyż z kościoła wyniosła służba liturgiczna ołtarza i ksiądz proboszcz Tomasz Flajszer. Następnie krzyż przejmowały grupy duszpasterskie, organizacje społeczne, ojcowie, matki, dzieci i młodzież. Rozważania poszczególnych stacji czytał ks. proboszcz. Nad bezpieczeństwa uczestników procesji czuwali policjanci i strażacy z OSP, którzy również pełnili asystę przy krzyżu. Po zakończeniu nabożeństwa drogi krzyżowej odbyła się msza świętą. Natomiast w Niedziele Palmową w naszej parafii odbył się tradycyjnie konkurs palm wielkanocnych. Misternie wyplecione palmy z bukszpanu, gałązek wierzbowych i kolorowych kwiatów ręcznie wykonanych przyniosły dzieci i młodzież ze swoimi rodzicami. Celebrans poświecił palmy przed pomnikiem Św. Jana Pawła II, a następnie w uroczystej procesji udali się parafianie na msze świętą i gorzkie żale. Po zakończeniu Liturgii ks. proboszcz podsumował konkurs palm najwyższych i pięknie wyplecionych. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody ufundowane przez darczyńców: panie z KGW, pan radny Zenon Janas, pan Łukasz Junyszek oraz pani Zofia Świątkowska.
- Nabożeństwo z koronką do Miłosierdzia Bożego i Msza Św. za zmarłych w ostatnim czasie 21.03.2024
- Nabożeństwo z koronką do Miłosierdzia Bożego i Msza Św. za zmarłych w ostatnim czasie 22.02.2024
- Nabożeństwo z koronką do Miłosierdzia Bożego i Msza Św. za zmarłych w ostatnim czasie 8.03.2024
- Światowy Dzień Chorego 2024